Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: enable
he: אפשר

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: disabled
he: מושבת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: disable
he: השבתה

en: Output format
he: תבנית פלט

en: By name
he: לפי שם

en: Publishing status
he: מפורסם
