Telldus Live! sensors (2.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Place
ro: Loc

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afișează

en: hidden
ro: ascuns

en: Visible
ro: Vizibil

en: Created
ro: Creat

en: Temperature
ro: Temperatură

en: SW
ro: SV

en: W
ro: V

en: NW
ro: NV

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Hidden
ro: Ascuns

en: SSW
ro: SSV

en: WSW
ro: VSV

en: WNW
ro: VNV

en: NNW
ro: NNV

en: Last changed
ro: Ultima actualizare

en: Output format
ro: Formatul de ieșire

en: Hide
ro: Ascunde

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Serialized
ro: Serializat

en: visible
ro: vizibil
