Telldus Live! sensors (2.1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Hide
se: Čiega
