Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: enable
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Active
ur: فعال
