Template Entities (1.0.0-alpha10) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Source
am: ምንጭ

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
