Template Entities (1.0.0-alpha10) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Book
ps: کتاب

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Source
ps: سرچينه

en: New
ps: نوی

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
