Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་
