Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
