Template Entities (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Template
sr: Шаблон

en: Changed
sr: Промењен

en: Templates
sr: Шаблони

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
