Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Configure block
lo: ຕັ້ງຄ່າຂອງ block
