Template Suggester (2.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Text value
az: Mətn qiyməti

en: %name: may not be longer than @max characters.
az: %name: @max simvoldan uzun ola bilməz.
