Template Suggester (2.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Template
et: Mall

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.
