Template Suggester (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
