Template Suggester (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: Template
hi: फर्मा

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई

en: Text value
hi: पाठ मान
