Template Suggester (2.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Template
hu: Sablon

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
