Template Suggester (2.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Maximum length
ja: 最大長

en: Template
ja: テンプレート

en: The maximum length of the field in characters.
ja: フィールドの最大文字数。

en: Text value
ja: テキスト値

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。
