Template Suggester (2.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Template
ro: Șablon

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.

en: Text value
ro: Valoare text

en: %name: may not be longer than @max characters.
ro: %name: nu poate fi mai lung de @max caractere.
