Template Suggester (2.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Template
sk: Šablóna

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Text value
sk: Text

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
