Template Suggester (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Template
da: Skabelon

en: The maximum length of the field in characters.
da: Feltets maksimale længde i tegn.

en: Text value
da: Tekstværdi

en: %name: may not be longer than @max characters.
da: %name: må ikke være længere end @max tegn.
