Template Suggester (2.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: Template
fr: Gabarit

en: The maximum length of the field in characters.
fr: La longueur maximale du champ en nombre de caractères.

en: Text value
fr: Valeur textuelle

en: %name: may not be longer than @max characters.
fr: %name : ne peut dépasser @max caractères.
