Template Suggester (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Template
tr: Şablon

en: The maximum length of the field in characters.
tr: Alanın karakter olarak azami uzunluğu.

en: Text value
tr: Metin değeri

en: %name: may not be longer than @max characters.
tr: %name: @max karakterden daha uzun olamaz.
