Template Suggester (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Template
lt: Šablonas

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
