Template Whisperer (4.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: never
bg: никога

en: Node
bg: Материал

en: Count
bg: Брой

en: General
bg: Общи
