Template Whisperer (4.0.2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: never
sv: aldrig

en: Node
sv: Nod

en: Count
sv: Antal

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Entity
sv: Objekt

en: Used in
sv: Används i

en: About
sv: Om

en: Suggestions
sv: Förslag

en: Suggestion
sv: Förslag

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Not restricted
sv: Ej begränsad

en: Reference type
sv: Typ av referens

en: 1 place | @count places
sv[0]: 1 plats
sv[1]: @count platser

en: Registering module
sv: Registrerar modul
