Template Whisperer (4.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Node
mn: Зангилаа
