Template Whisperer (4.0.5) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: never
fa: هرگز

en: ID
fa: شناسه

en: Node
fa: محتوا

en: Count
fa: شمارش

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Entity
fa: عنصر

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Not restricted
fa: محدود نشده
