Template Whisperer (4.0.5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Suggestions
ug: تەكلىپلەر

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
