Template Whisperer (4.0.6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Name
is: Navn

en: never
is: ongantíð

en: Node
is: Knútur

en: Count
is: Nøgd

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað
