Template Whisperer (4.0.6) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Name
ms: Nama

en: never
ms: tidak pernah

en: Node
ms: Nod

en: Count
ms: Bilangan

en: Used in
ms: Digunakan dalam

en: About
ms: Perihal

en: Not restricted
ms: Tidak terbatas
