Template Whisperer (4.0.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ
