Template Whisperer (4.0.6) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: never
nl: nooit

en: Count
nl: Aantal

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Entity
nl: Entiteit

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Lookup
nl: Raadplegen

en: About
nl: Over

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Suggestion
nl: Voorstel

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Reference type
nl: Referentietype

en: 1 place | @count places
nl[0]: 1 plaats
nl[1]: @count plaatsen

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Intended worflow
nl: Beoogde workflow
