Template Whisperer (4.0.6) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: never
pl: nigdy

en: Node
pl: Węzeł

en: Count
pl: Liczba

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Entity
pl: Encja

en: Used in
pl: Użyte w

en: About
pl: O stronie

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Select a template
pl: Wybierz szablon

en: Reference type
pl: Typ wskazania

en: 1 place | @count places
pl[0]: 1 miejsce
pl[1]: @count miejsca
pl[2]: @count miejsc

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów
