Template Whisperer (4.0.6) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: never
ru: никогда

en: Node
ru: Материал

en: Count
ru: Количество

en: Display name
ru: Название отображения

en: Entity
ru: Сущность

en: Used in
ru: Используется в

en: Lookup
ru: Проверка

en: About
ru: Информация

en: Suggestions
ru: Предложения

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Not restricted
ru: Без ограничений

en: Reference type
ru: Тип связи

en: 1 place | @count places
ru[0]: @count место
ru[1]: @count места
ru[2]: @count[2] мест

en: Registering module
ru: Регистрация модуля
