Template Whisperer (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Name
mr: नाव

en: never
mr: कधीच नाही

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: General
mr: साधारण

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
