Template Whisperer (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Name
ro: Nume

en: never
ro: nicioadă

en: Node
ro: Nod

en: Count
ro: Contor

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: Entity
ro: Entitate

en: Used in
ro: Utilizat în

en: About
ro: Despre

en: Suggestions
ro: Sugestii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: Reference type
ro: Tipul referinței

en: 1 place | @count places
ro[0]: 1 loc
ro[1]: @count locuri

en: Registering module
ro: Înregistrare modul
