Template Whisperer (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Name
tr: İsim

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Node
tr: Düğüm

en: Count
tr: Sayaç

en: General
tr: Genel

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Entity
tr: Nesne

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Reference type
tr: Referans tipi

en: Registering module
tr: Eklenti kayıt ediliyor
