Template Whisperer (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: never
be: ніколі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Count
be: Колькасць

en: General
be: Агульны

en: Entity
be: Сутнасць

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Not restricted
be: Не абмежавана
