Template Whisperer (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: never
fi: ei koskaan

en: Count
fi: Laskuri

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Used in
fi: Käytetään

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Reference type
fi: Viittaustyyppi

en: Registering module
fi: Käytön kirjannut moduuli
