Template Whisperer (8.x-2.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: never
af: nooit

en: Node
af: Mode

en: Suggestions
af: Voorstelle
