Template Whisperer (8.x-2.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Node
gu: નોડ

en: General
gu: સામાન્ય

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
