Template Whisperer (8.x-3.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: never
pt: nunca

en: Count
pt: Contar

en: General
pt: Geral

en: Display name
pt: Mostrar o nome

en: Entity
pt: Entidade

en: Used in
pt: Usado em

en: About
pt: Sobre

en: Suggestions
pt: Sugestões

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Not restricted
pt: Sem restrições

en: Reference type
pt: Tipo de referência

en: 1 place | @count places
pt[0]: 1 local
pt[1]: @count locais

en: Registering module
pt: Registrando módulo
