Templating (8.x-1.7) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: ID
eo: Identigilo

en: Other
eo: Alia

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Management
eo: Administrado
