Templating (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Theme
gl: Tema

en: Other
gl: Outro

en: Template
gl: Modelo

en: Themes
gl: Temas

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: About
gl: Información

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Management
gl: Xestión
