Templating (8.x-1.7) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Themes
km: ស្បែក

en: About
km: អំពី

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
