Templating (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Other
af: Ander

en: Themes
af: Temas
