Templating (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Template
be: Шаблон

en: Themes
be: Тэмы

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: About
be: Аб

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
