Templating (8.x-1.8) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Help
es: Ayuda

en: Theme
es: Tema

en: Other
es: Otro(s)

en: Template
es: Plantilla

en: Template name
es: Nombre de la plantilla

en: Templates
es: Plantillas

en: Themes
es: Temas

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Run
es: Ejecutar

en: Back to list
es: Regresar a lista

en: About
es: Acerca de

en: Page path
es: Ruta de la página

en: Region name
es: Nombre de región

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Management
es: Administración
