Templating (8.x-1.8) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Help
id: Bantuan

en: Theme
id: Tema

en: Other
id: Lainnya

en: Templates
id: Templat

en: Themes
id: Tema

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: About
id: Tentang

en: Page path
id: Path halaman

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Management
id: Manajemen
