Templating (8.x-1.8) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Other
kk: Басқа

en: Themes
kk: Темалар

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
