Templating (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Theme
lv: Tēma

en: Other
lv: Citi

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Themes
lv: Tēmas

en: About
lv: Par

en: Page path
lv: Lapas ceļš

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Block Type
lv: Bloka veids
